Záložky

nedeľa 30. decembra 2012

Riasenka, lak na nechty a makeup s podkladovou bázou

Tak a som tu znova s recenziami na sľúbené produkty :) dnes  to bude riasenka CURL MANIA ultra curling, extrémne krycí lak na nechty One Coat a nakoniec  makeup Match Pefection od Rimmel London aj s podlkadovou bázou.
Na riasenku CURL MANIA som sa tešila asi najviac :) Nikdy nieje dosť špirál :D a môj kufor je toho dôkazom, mám ich v ňom asi 15 :D. Špirála má fialový oválny obal, zúžený na koncoch. Kefku má jemne ohnutú, štetinky má celkom dosť hrubé a medzi ne sa chytá viac farby. Prvý krát, keď som sa s ňou malovala myslela som, že ju vyhodím von oknom, lebo nenormálne lepila riasy, no teraz to už bolo lepšie. Teraz (druhý krát) nám to už išlo lahšie no musela som sa viac snažiť :D. Na obale sa píše: intenzívne čierne pigmenty, no ja som ich tam nikde nenašla :D Ozaj nieje zas až taká čierna, mala som aj čiernejšie, ale na riasach to nieje vidno čiže toto by som až tak neriešila. Prvá vrstva bola nič moc, riasy sa iba obalili a málinko pozdvihli. Tá druhá je už badateľnejšia, ak prihliadneme k tomu že moje nenamalované oko vyzerá ako keby ani nemalo mihalnice :D No ak má táto riasenka názov ultra curling, predstavovala som si že keď žmurknem tak riasami možno aj niekoho poškriabem :D čiže žiadna sláva sa nekonala, myslela som si že spraví väčší zázrak, možno že časom keď trocha vyschne tak bude lepšia. Dúfajme.


1 vrstva
2 vrstva

z dola
Lak na nechty ONE COAT, je naozaj tak krycí ako sa o ňom hovorí :) Stačila jedna vrstva a farba bola taká sýta ako s niektorými lakmi až v 3 vrstve. Jeho štetec je ploský no nemá zagulatený koniec, ale lakuje sa s ním dobre, a celkom rýchlo aj schne. Na nechtoch mi vydržal 3 dni bez zmeny, potom som ho musela odlakovať, kebyže nemusím vydržal by aj dlhšie :) No ja moc takýmto farbám neholhujem, tak možno pôjde dakomu ako darček :D Na fotkách je jedna vrstva.


     

Ako posledný na rad prišiel make up MATCH PERFECTION 30ml v odtieni 103 true ivory, ktorý s mojou farbou pleti splynul dokonale. Je asi druhý najsvetlejší ale ten prvý bol skoro biely. Kúpila som ho aj s podlkadovou bázou za 9,90 € osobitne stoja (podla ich stránky) 7,99€ make up a podkladová báza 6,99€. Včera som make up skúšala aj s podkladovou bázou, vydržal mi od 16:00 do 01:00 potom som sa musela odmalovať a išla som spať ale ani trochu sa na mojej tvári nezmenil, vydržal by určite aj dlhšie. Neviem koľko vydrží bez podkladovej bázy ale s ňou vydrží určite viac ako 9 hodín. Keď som si ho "pumpla" na ruku ako prvé ma zaujala vôňa a príjemne ma prekvapila, je taká svieža a jemne ovocná. 
Bez bázy kryje tak priemerne, no ked som použila aj bázu krytie bolo lepšie, bolo mi vidno jazvyčky ale nebolo to dáke strašné, a určite mi tón pleti zjednotil :). Páči sa mi na ňom aj to že má ochranný faktor 18 a tak je vhodný aj na slnečnejšie letné dni, i keď vtedy sa chceme viac opalovať ako malovať, však? Ale vytknúť mu nemám čo. Báza FIX&PERFECT pro 002 transparent je na tom podobne. Je to moja prvá báza ale zatial som s ňou spokojná a určite ma nesklamala. Táto báza má 30ml a má vykonávať 5 funkcií sú to: zjemňovať, vyhladzovať, prejasňovať, zmatňovať a chrániť pleť. A s určitosťou viem povedať že pleť zjemní, na doyk bola nenormálne hladhá, jemná a aj matná (čo je na mojom ksichte skoro sviatok), dokonca keď som ju mala na ruke spozorovala som, že sa mi do tých malých čiarok báza dostala a vyhladila ich, takže po nanesení make upu neboli až tak badateľné :). A ešte som zabudla že vonia tak jemne neidentifikovateľne, ale ani za toho si neviem vybaviť čo mi to pripomína :)

 

 

 


Moje hodnotenie znie: špirála 7 bodov z 10 dúfam že sa zlepší :) dávaj jej ešte možnosť :D... Lak na nechty 9 bodov, splnil to čo mal ... Make up samotný by dostal možno 7 bodov no spolu s bázou takých lepších 9 bodov a nakoniec podkladová báza splnila čo sľubovala čiže 10 bodov


Máte aj vy jeden s týchto výrobkov? Ako ste spokojné ?Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár. Teší ma, že vás moje články zaujali :)